DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Stodola 80 plné dvere, pravé, borovica uzlová, tvar K
Stodola 80 plné dvere, pravé, borovica uzlová, tvar K
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Stodola 80 plné dvere, pravé, borovica uzlová, tvar K3-7 dní155,98 €126,81 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Plné dvere Barn, pravé, borovica uzlovitá, tvar K, vám umožnia správne dokončiť otváranie dverí okrem iného aj v rekreačnom dome. Vďaka tomu, že sú vyrobené z prírodného borovicového dreva, skvele zapadnú do aranžmánov inšpirovaných prírodou. Leštený povrch je pripravený na lakovanie alebo olejovanie, ktoré ešte viac zvýrazní obrys zrna.
Vlastnosti a výhody
Ak sa chcete z funkčného dverného krídla tešiť dlhú dobu, vyberte si odolné a stabilné masívne dvere Barn 80 pravé, borovica uzlovitá, tvar K. Skvele sa hodia do rekreačných domov a aranžmánov inšpirovaných prírodou. Vzor prírodného borovicového dreva dodáva interiéru jedinečný charakter. Ľahko ich zvýrazníte lakom alebo olejom. Plné dvierka Barn, pravé, borovica uzlovitá, tvar K, sú starostlivo vyrobené a dobre pasujú, takže ich ľahko umiestnite do zárubne. Pozrite si aj ďalšie prvky zo série Loft dostupné v našom sortimente v rôznych variantoch. Pri montáži sa vám budú hodiť aj vhodné zárubne, kľučky a ďalšie prvky.
- Rustikálny vzhľad
- Prírodné drevo
- Ekologické
- škandinávske drevo
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 840 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2020 mm |
| séria | Loft |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Borovica |
| Farba | Borovica |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 20 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Neglazované |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 80 |
| Kód produktu | 5908272433555 |

1850 + recenzí








