DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Stodola 90 plné dvere, ľavé, borovica uzlovitá, tvar K
Stodola 90 plné dvere, ľavé, borovica uzlovitá, tvar K
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Stodola 90 plné dvere, ľavé, borovica uzlovitá, tvar K3-7 dní155,98 €126,81 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Plné dvere Barn, ľavé, borovica s uzlíkom, tvar K, sú efektívnym spôsobom ako dokončiť otváranie dverí v obývačke, spálni a iných interiéroch inšpirovaných prírodou. Zachovávajú si svoju funkčnosť po dlhú dobu a zároveň potešia oko štruktúrou prstencov a uzlov pravého borovicového dreva. V prípade potreby ich môžete natrieť alebo nalakovať.
Vlastnosti a výhody
Na dokončenie otvárania dverí si vyberte krídlo dverí, ktoré si neskôr ľahko prispôsobíte svojim potrebám. Umožnia vám to masívne borovicové dvierka Barn 90 ľavé, tvar K. Ich surová forma skvele doplní napríklad rustikálne a prírodou inšpirované aranžmány. Jasný vzor zrna je originálnou dekoráciou interiéru. Povrch listu môžete tiež úspešne nalakovať alebo natrieť v akejkoľvek farbe, ktorá ladí s dekorom. Krídlo dverí jednoducho namontujete do rámu. Masívne dvierka Barn, ľavé, borovica uzlovitá, tvar K, vám budú dlho slúžiť v skvelom stave. Ďalšou výhodou tohto produktu je ročná záruka. V našej ponuke nájdete aj ďalšie prvky zo série Loft v rôznych veľkostiach a variantoch.
- Rustikálny vzhľad
- Prírodné drevo
- Ekologické
- škandinávske drevo
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 940 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2020 mm |
| séria | Loft |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Borovica |
| Farba | Borovica |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 21 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Neglazované |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 90 |
| Kód produktu | 5908272433562 |

1850 + recenzí








