DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Montážne doplnky
- Upevňovacie a spojovacie prvky
- Pásky a lepidlá
- Superglue Epoxil epoxidové lepidlo 12 ml transparentné
Superglue Epoxil epoxidové lepidlo 12 ml transparentné
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Superglue Epoxil epoxidové lepidlo 12 ml transparentné3-7 dní9,44 €7,68 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Epoxil mix transparent je dvojzložkové spojivo pre pevné spojenie s univerzálnym použitím. Účinne lepí drevo, fajansu, porcelán, mramor, kameň, betón, kov, sklo, sklolaminát, kartón, korok, plsť, tvrdé PVC, ABS, polykarbonát a polyamid.
Vlastnosti a výhody
- Jednoduchá aplikácia
- Rýchlo schne
- Široká škála aplikácií
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 1 |
|---|---|
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | Žiadna záruka, iba záruka |
| séria | Super lepidlo |
| Typ kontajnera | Trubica |
| Čas vytvrdzovania | 24 hodín |
| Maximálna teplota aplikácie | 25 °C |
| Spôsob aplikácie | Manuálne |
| Minimálna teplota aplikácie | 5 °C |
| Kapacita | 12 ml |
| Zloženie | kyselina 2,2-bis[4-(2,3-epoxypropoxy) a L(+)mliečna |
| Farebná skupina | Transparentné |
| Farba | Bezfarebný |
| Kód produktu | 5907604334287 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí








