DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kuchyňa
- Kuchynské drezy
- Žulové kuchynské drezy
- Tectonite Franke Oid 1-miskový drez 78 x 50 cm so sifónom, béžová
Tectonite Franke Oid 1-miskový drez 78 x 50 cm so sifónom, béžová
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Tectonite Franke Oid 1-miskový drez 78 x 50 cm so sifónom, béžová3-7 dní137,85 €112,07 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Prezentovaný 1-miskový drez Franke Oid s béžovým sifónom je dokonalým riešením pre malé kuchyne. Vďaka použitiu inovatívneho materiálu, tektonitu, je drez mimoriadne odolný voči poškodeniu. Je však relatívne ľahký. To značne uľahčuje jeho prepravu. Model je vybavený odkvapkávačom.
Vlastnosti a výhody
Drez Franke Oid 1-miska 78 x 50 cm s béžovým sifónom je určený do malých aj priestranných kuchýň. Vďaka použitiu inovatívneho odolného materiálu, tectonitu, je drez série Orion odolný voči poškodeniu, poškriabaniu a vysokým teplotám. Je tiež odolný voči UV žiareniu. Vďaka tomu jej farby časom nevyblednú. Napriek svojim rozmerom je ľahký. To umožňuje bezproblémovú prepravu a jednoduchú inštaláciu. Drez Franke Oid 1-miska s béžovým sifónom má aj praktický odkvapkávač. Je to užitočné najmä pri umývaní riadu. Výrobok je možné umývať špongiou alebo nylonovou kefou so saponátom. Nezabudnite však dôkladne opláchnuť všetky zvyšky pracieho prostriedku.
- Záruka dlhodobého používania
- Odolné voči poškriabaniu, vysokým teplotám, nárazom
- Odolné voči UV žiareniu - farby nevyblednú
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Umývadlo a odkvapkávač |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Franke |
| Dĺžka produktu | 780 mm |
| Hĺbka hlavnej priehradky | 180 mm |
| Minimálna šírka skrinky | 450 mm |
| Veľkosť odtoku (imperiálne jednotky) | 3½" |
| Šírka produktu | 500 mm |
| Výška produktu | 210 mm |
| séria | Orion |
| Spôsob montáže | Zapustené |
| Typ odtok/zástrčka | So sitkom |
| Počet komôr | 1 |
| Farebná skupina | Béžová |
| Farba | Béžová |
| Odkvapkávač | Obojstranný odkvapkávač |
| Hmotnosť produktu | 7,33 kg |
| Zahrnuté | Odtok, sifón |
| Tvar produktu | Obdĺžnikový |
| Tvar prepadu | Obdĺžnikový |
| Skončiť | Matný |
| Reverzibilné | Možnosť zmeny smeru |
| Informácie o údržbe | Špongia alebo nylonová kefa s čistiacim prostriedkom a umývanie krúživými pohybmi, nezabudnite dôkladne opláchnuť všetky zvyšky čistiaceho prostriedku, ktoré zostali po čistení |
| Návod na inštaláciu | Zapustené do pracovnej dosky |
| Kód produktu | 7612986180572 |

1850 + recenzí










