DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kuchyňa
- Kuchynské drezy
- Žulové kuchynské drezy
- Tectonite Franke OID 611-62 1-miskový drez s odkvapkávačom, polárna biela
Tectonite Franke OID 611-62 1-miskový drez s odkvapkávačom, polárna biela
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Tectonite Franke OID 611-62 1-miskový drez s odkvapkávačom, polárna biela3-7 dní140,49 €114,22 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Biely jednomiskový drez s odkvapkávačom je venovaný tradičným kuchynským interiérom. Vďaka malým rozmerom bude perfektným riešením do tesnej kuchyne v paneláku. Produkt vám umožní pohodlne umyť riad a odložiť ho na sušenie pomocou odkvapkávača. To uľahčí každodenné činnosti.
Vlastnosti a výhody
Drez sa bude skvele hodiť na zariadenie vášho bytu, pretože je jedným z prvkov kuchynského vybavenia. Vytvára ideálny priestor na umývanie riadu a prípravu jedál, a preto je mimoriadne funkčný. Do malých miestností je najvhodnejší model s jednou komorou a odkvapkávačom. Súprava obsahuje aj sifón, ktorý umožňuje pripojenie produktu na kanalizáciu. Drez vyrobený z Tectonitu sa vyznačuje nielen atraktívnym vzhľadom, ale aj výbornými odolnými vlastnosťami, vďaka ktorým vám bude slúžiť dlhú dobu. V našej ponuke nájdete aj ďalšie kuchynské drezy, z ktorých si môžete vybrať model, ktorý dokonale vyhovuje vášmu vkusu.
- Záruka dlhodobého používania
- Odolné voči poškriabaniu, vysokým teplotám, nárazom
- Odolný voči u-lúčom - farby nevyblednú
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Umývadlo a odkvapkávač |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 15 rokov |
| Marka | Franke |
| Dĺžka produktu | 620 mm |
| Hĺbka hlavnej priehradky | 180 mm |
| Minimálna šírka skrinky | 450 mm |
| Veľkosť odtoku (imperiálne jednotky) | 3½" |
| Šírka produktu | 500 mm |
| Vnútorné rozmery | 350 x 430 x 180 mm |
| Výška produktu | 200 mm |
| séria | Orion |
| Spôsob montáže | Zapustené |
| Počet komôr | 1 |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | Polárna biela |
| Odkvapkávač | Obojstranný odkvapkávač |
| Hmotnosť produktu | 4,5 kg |
| Zahrnuté | Odtok, sifón |
| Tvar produktu | Obdĺžnikový |
| Tvar prepadu | Obdĺžnikový |
| Skončiť | Matný |
| Reverzibilné | Možnosť zmeny smeru |
| Informácie o údržbe | Špongia alebo nylonová kefa s čistiacim prostriedkom a umývanie krúživými pohybmi, nezabudnite dôkladne opláchnuť všetky zvyšky čistiaceho prostriedku, ktoré zostali po čistení |
| Návod na inštaláciu | Zapustené do pracovnej dosky |
| Kód produktu | 7612981059842 |

1850 + recenzí









