DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kuchyňa
- Kuchynské drezy
- Žulové kuchynské drezy
- Tectonite Franke S2D XL 1-miska kameň šedý drez
Tectonite Franke S2D XL 1-miska kameň šedý drez
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Tectonite Franke S2D XL 1-miska kameň šedý drez3-7 dní190,65 €155 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Šedý kamenný granitový drez Franke S2D XL 1 misa je vyrobený z odolného materiálu, tektonitu. Má granitovú textúru. Je tiež odolný voči poškodeniu, vysokej teplote a UV žiareniu. Časom nevybledne. Je tiež relatívne ľahký, čo uľahčuje jeho inštaláciu.
Vlastnosti a výhody
Kamenný sivý granitový drez Franke S2D XL s 1 misou dobre poslúži vo veľkej aj malej kuchyni. Je vyrobený z odolného materiálu, tektonitu. Vďaka tomu je odolný voči poškodeniu, poškriabaniu a teplotným rozdielom. Navyše je odolný aj voči UV žiareniu. Jeho farby časom nevyblednú. Je relatívne ľahký. To značne uľahčuje jeho prepravu a inštaláciu. Drez, zo série Sirius, má aj praktický odkvapkávač, potrebný pri umývaní riadu. Je tiež nenáročná na starostlivosť. Kamenný sivý granitový drez Franke S2D XL s 1 misou je možné umývať špongiou alebo nylonovou kefou so saponátom. Nezabudnite však dôkladne opláchnuť všetky zvyšky pracieho prostriedku.
- Záruka dlhodobého používania
- Odolné voči poškriabaniu, vysokým teplotám, nárazom
- Odolné voči UV žiareniu - farby nevyblednú
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Umývadlo a odkvapkávač |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Franke |
| Dĺžka produktu | 850 mm |
| Hĺbka hlavnej priehradky | 200 mm |
| Minimálna šírka skrinky | 600 mm |
| Veľkosť odtoku (imperiálne jednotky) | 3½" |
| Šírka produktu | 530 mm |
| Výška produktu | 230 mm |
| séria | Sirius |
| Spôsob montáže | Zapustené |
| Typ odtok/zástrčka | So sitkom |
| Počet komôr | 1 |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Kamenná šedá |
| Odkvapkávač | Obojstranný odkvapkávač |
| Hmotnosť produktu | 8,14 kg |
| Zahrnuté | Odtok, sifón |
| Tvar produktu | Obdĺžnikový |
| Tvar prepadu | Obdĺžnikový |
| Skončiť | Matný |
| Reverzibilné | Možnosť zmeny smeru |
| Informácie o údržbe | Špongia alebo nylonová kefa s čistiacim prostriedkom a umývanie krúživými pohybmi, nezabudnite dôkladne opláchnuť všetky zvyšky čistiaceho prostriedku, ktoré zostali po čistení |
| Pokyny na inštaláciu | Zapustené do pracovnej dosky |
| Kód produktu | 7612985850476 |

1850 + recenzí









