DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kuchyňa
- Kuchynské drezy
- Žulové kuchynské drezy
- Tectonite Franke Sid 1-miskový drez, béžová
Tectonite Franke Sid 1-miskový drez, béžová
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Tectonite Franke Sid 1-miskový drez, béžová3-7 dní137,85 €112,07 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Béžový 1-miskový drez Tectonite Franke Sid je ideálny, ak nemáte v kuchyni veľa miesta. Tento model má kompaktné rozmery, takže nebudete mať problém ho umiestniť aj do malej miestnosti. Univerzálna, béžová farba je ideálnou voľbou pre izby zariadené v klasickom štýle.
Vlastnosti a výhody
Zariadiť menšiu kuchyňu nebude problém, ak zvolíte kompaktné výrobky. Taký je 1-miskový béžový drez Tectonite Franke Sid. Jedná sa o špičkový model, ktorý vám umožní umývať riad a pripravovať jedlá. Tento model je odolný voči vysokým teplotám, takže ho nepoškodíte napríklad pri scedení zemiakov alebo cestovín. Navyše nie je náchylný na nárazy a škrabance, čo znamená, že si zachová svoj vzhľad po dlhú dobu. Béžový 1-miskový drez Tectonite Franke Sid nevybledne, ani keď bude vystavený UV žiareniu. Naša ponuka zahŕňa ďalšie modely drezov, vrátane produktov zo série Sirius.
- Záruka dlhodobého používania
- Odolné voči poškriabaniu, vysokým teplotám, nárazom
- Odolné voči UV žiareniu - farby nevyblednú
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Kuchynský drez |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Franke |
| Dĺžka výrezu | 450 mm |
| Hĺbka (cm) | 65,5 cm |
| Minimálna šírka skrinky | 450 mm |
| šírka (cm) | 60 cm |
| výška (cm) | 24,4 cm |
| séria | Sirius |
| Spôsob montáže | Zapustené |
| Typ odtok/zástrčka | So sitkom |
| Počet komôr | 1 |
| Vrátane odtoku | Vrátane odtoku |
| Farebná skupina | Béžová |
| Farba | Béžová |
| Hmotnosť (kg) | 6,43 kg |
| Kód produktu | 7612986180589 |

1850 + recenzí









