DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kuchyňa
- Kuchynské drezy
- Žulové kuchynské drezy
- Tectonite Franke Sid 1-misový ónyxový drez
Tectonite Franke Sid 1-misový ónyxový drez
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Tectonite Franke Sid 1-misový ónyxový drez3-7 dní137,85 €112,07 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Onyxový granitový drez Franke Sid s 1 misou je vyrobený z odolného materiálu nazývaného tektonit, ktorý má granitovú textúru. Je odolný voči poškodeniu, poškriabaniu a vysokým teplotám. To znamená, že si môžete byť istí dlhodobým používaním produktu. Je tiež odolný voči UV žiareniu. Časom teda nevybledne.
Vlastnosti a výhody
Onyxový granitový drez Franke Sid s 1 misou je elegantný produkt. Ideálne pre malé kuchyne. Bol vyrobený z materiálu nazývaného tektonit. Vďaka tomu je odolný voči teplotným rozdielom, poškriabaniu a akémukoľvek poškodeniu. Je odolný aj voči UV žiareniu, takže jeho farby nevyblednú. Jedná sa o ľahký model. Táto funkcia výrazne uľahčuje jeho prepravu a inštaláciu. Je to tiež produkt nenáročný na údržbu. Onyxový granitový drez Franke Sid s 1 misou je možné umývať špongiou alebo nylonovou kefou so saponátom. Nezabudnite však dôkladne opláchnuť všetky zvyšky pracieho prostriedku. Ak teda hľadáte drez s jednou misou, zvážte kúpu modelu zo série Sirius.
- Záruka dlhodobého používania
- Odolné voči poškriabaniu, vysokým teplotám, nárazom
- Odolný voči u-lúčom - farby nevyblednú
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Umývadlo a odkvapkávač |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 15 rokov |
| Marka | Franke |
| Dĺžka produktu | 655 mm |
| Hĺbka hlavnej priehradky | 200 mm |
| Minimálna šírka skrinky | 450 mm |
| Veľkosť odtoku (imperiálne jednotky) | 3½" |
| Šírka produktu | 600 mm |
| Vnútorné rozmery | 371 x 385 x 200 mm |
| Výška produktu | 244 mm |
| séria | Sirius |
| Spôsob montáže | Zapustené |
| Počet komôr | 1 |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | Onyx |
| Hmotnosť produktu | 6,43 kg |
| Zahrnuté | Odtok, sifón |
| Tvar produktu | Obdĺžnikový |
| Tvar prepadu | Obdĺžnikový |
| Skončiť | Matný |
| Reverzibilné | Zvrat nie je možný |
| Informácie o údržbe | Špongia alebo nylonová kefa s čistiacim prostriedkom a umývanie krúživými pohybmi, nezabudnite dôkladne opláchnuť všetky zvyšky čistiaceho prostriedku, ktoré zostali po čistení |
| Pokyny na inštaláciu | Zapustené do pracovnej dosky |
| Kód produktu | 7612981933425 |

1850 + recenzí









