DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kuchyňa
- Kuchynské spotrebiče
- Kuchynské digestory
- Teleskopická kapucňa Franke FTC 632L BK
Teleskopická kapucňa Franke FTC 632L BK
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Teleskopická kapucňa Franke FTC 632L BK3-7 dní124 €100,81 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Elegantný čierny teleskopický digestor Franke FTC 632L BK vyzerá perfektne vo vkusne zariadených interiéroch. Tento funkčný kus kuchynského vybavenia dokáže filtrovať nepríjemné pachy pomocou vnútorného mechanizmu alebo odvádzať znečistený vzduch na vetranie. Robí to výnimočne ticho a efektívne. Pomocou ponuky predajní Castorama si môžete zakúpiť aj náhradné filtre a ďalšie príslušenstvo.
Vlastnosti a výhody
Vyberte si osvedčený teleskopický digestor Franke FTC 632L BK, ak vám záleží na spoľahlivosti a účinnosti. Tento produkt funguje perfektne ako pri pripojení k ventilačnej sieti, tak aj samostatne. Filter, ktorý je súčasťou súpravy, umožňuje okamžite odfiltrovať nečistoty z výparov. Čierna nehrdzavejúca oceľ vyzerá štýlovo v každom interiéri. Teleskopický odsávač pár Franke FTC 632L BK má vo svojej spodnej časti aj diskrétne svietidlo, ktoré pri varení osvetľuje povrch pod odsávačom pár. Jeho spínač sa nachádza hneď vedľa posúvača slúžiaceho na nastavenie sacieho výkonu. Tento model je široký šesťdesiat centimetrov – ak nemáte v kuchyni toľko voľného miesta, v predajni Castorama nájdete aj užšie modely.
- Veľmi tichý chod motora
- Možnosť práce v uzavretom okruhu
- Režim recirkulácie
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Kapucňa s výsuvným panelom |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Franke |
| Hĺbka produktu | 280 mm |
| Výstupný priemer | 120 mm |
| Šírka produktu | 600 mm |
| Výška produktu | 175 mm |
| séria | Teleskopický |
| Typ kapucne | Teleskopický |
| Typ ovládania | Zapínač/vypínač |
| Vrátane filtrov | S filtrami |
| Energetická trieda | D |
| Maximálna hladina hluku | 67 dB(A) |
| Výkon vo wattoch | 125 W |
| Napájacie napätie | 220 - 240 V |
| Svetelná technika | LED |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Kód produktu | 7612985572637 |

1850 + recenzí










