DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kuchyňa
- Kuchynské spotrebiče
- Kuchynské digestory
- Teleskopický odsávač pár Franke FTC 532L WH
Teleskopický odsávač pár Franke FTC 532L WH
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Teleskopický odsávač pár Franke FTC 532L WH3-7 dní124,30 €101,06 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Výnimočne tichý teleskopický digestor Franke FTC 532L WH je vaším spojencom v boji proti nepríjemným pachom. Zásuvkový typ konštrukcie a úzky rozstup dobre poslúži v malej kuchyni. Digestor môže splniť svoj účel aj keď ho nepripojíte na ventiláciu. Predajňa Castorama ponúka aj ďalšie typy digestorov pre rôzne typy montáže.
Vlastnosti a výhody
Stále neviete, ako sa chcete vysporiadať so znečisteným vzduchom z kuchyne? Žiaden problém! Teleskopický digestor Franke FTC 532L WH môže pracovať v dvoch režimoch: ako absorbér a ako odsávač pripojený k ventilačnému systému. Biele puzdro z nehrdzavejúcej ocele je široké len pol metra, takže sa zmestí aj do malej miestnosti. Na spustenie teleskopického odsávača pár Franke FTC 532L WH musíte najskôr vysunúť prednú časť. Počas prevádzky je veľmi tichý – vydávaný hluk nepresahuje šesťdesiat decibelov. Pomocou posuvného ovládača si môžete nastaviť aj jeho intenzitu a sací výkon. Zariadenie série Telescopic je vybavené užitočnou LED lampou. Vďaka širokej ponuke predajní Castorama si veľkosť digestora ľahko prispôsobíte vašej kuchyni.
- Veľmi tichý chod motora
- Možnosť práce v uzavretom okruhu
- Šírka: 50 cm
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Kapucňa s výsuvným panelom |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Franke |
| Hĺbka produktu | 280 mm |
| Výstupný priemer | 120 mm |
| Šírka produktu | 500 mm |
| Výška produktu | 175 mm |
| séria | Teleskopický |
| Typ kapucne | Teleskopický |
| Typ ovládania | Zapínač/vypínač |
| Vrátane filtrov | S filtrami |
| Energetická trieda | D |
| Maximálna hladina hluku | 67 dB(A) |
| Výkon vo wattoch | 125 W |
| Napájacie napätie | 220 - 240 V |
| Svetelná technika | LED |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Kód produktu | 7612985572606 |

1850 + recenzí










