DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Sádry
- Výplňové hmoty
- Tmel Rigips Vario 5 kg
Tmel Rigips Vario 5 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Tmel Rigips Vario 5 kg3-7 dní18,59 €15,11 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Hmota na škárovanie škár sadrokartónu je produkt, ktorý možno použiť pri stavbe deliacich stien a na vyrovnávanie povrchov škár na zavesených podhľadoch. Prírodná sadra je vďaka špeciálnym prísadám mimoriadne odolná a zaisťuje pevnosť stavaných konštrukcií. Ľahko sa rozotiera po stene a rýchlo schne, čo uľahčuje dokončovacie práce
Vlastnosti a výhody
Vario tmel je výrobok určený na vypĺňanie škár sadrokartónu. Hmota bola vylepšená aditívami - vďaka disperzii plastov sa vyznačuje výbornou odolnosťou. V kombinácii s armovacou páskou zaisťuje primeranú odolnosť konštrukcie stien, zavesených podhľadov a ríms zo sadrokartónu. Veľmi dobre sa uplatní ako výplň škár na filigránových stropoch. Účinne vypĺňa medzery a maskuje škrabance na minerálnych podkladoch. Je veľmi jednoduchý na prípravu – stačí ho zmiešať s vodou a po pár minútach vytvorí homogénnu hmotu bez hrudiek, ktorá je pripravená na aplikáciu. Rozotiera sa hladko - odporúča sa použiť náradie vyrobené z nehrdzavejúcej ocele
- Podklad: sadrokartón, minerálne podklady
Technické špecifikácie
| Hmotnosť produktu | 5 kg |
|---|---|
| Doba schnutia | 40 min |
| Spôsob aplikácie | Manuálne |
| Typ balenia | ks |
| Počet vrstiev | 1 |
| Farba | Svetlo šedá |
| výška (cm) | 35 cm |
| šírka (cm) | 18 cm |
| Hĺbka (cm) | 10 cm |
| Hmotnosť (kg) | 5 kg |
| Kód produktu | 9002869619370 |

1850 + recenzí








