DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Toreno 60 masívne dvere ľavé, dub šedý
Toreno 60 masívne dvere ľavé, dub šedý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Toreno 60 masívne dvere ľavé, dub šedý3-7 dní127,12 €103,35 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dvere z masívneho šedého dubu Toreno ľavé dobre poslúžia v kancelárii, obývačke, spálni alebo detskej izbe. Chýbajúce zasklenie zaisťuje úplné súkromie. Krídlo dverí je zdobené dýhou podobnou drevu, takže sa hodí do klasických aj moderných interiérov. Model je vyrobený z MDF dosky a povrchovo upravený dokončovacou fóliou, je odolný voči poškodeniu a poškriabaniu.
Vlastnosti a výhody
Dvere Toreno 60 ľavé plné, dub sivý, sú vyrobené z dosky na báze dreva. MDF je materiál, ktorý zaisťuje dlhodobé používanie dverného krídla. Model s pevnou konštrukciou je ukončený dokončovacou fóliou. Vďaka tomu sú dvere odolné voči nevzhľadným stopám používania. Vo výrobku je použitá stabilizačná náplň s voštinovou štruktúrou. Vďaka tomu dvere účinne zastavia nežiaduce zvuky zvonku. Taktiež dobre tepelne izoluje. Model bez skla zaručuje pocit súkromia. Vďaka tomu sú masívne dvere Toreno ľavý sivý dub perfektným riešením do spálne alebo kancelárie. Môžete ich nainštalovať aj do obývačky, detskej izby alebo špajze. Svetlý odtieň sivej sa hodí do moderných aj klasických interiérov. Ponúkame viac variantov dverí zo série Toreno.
- Moderný dizajn
- Atraktívna farba dyhy
- Konštrukcia tiež poskytuje účinnú akustickú a tepelnú izoláciu
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 652 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 48 mm |
| Výška produktu | 2050 mm |
| séria | Toreno |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Dub sivý |
| Farebná skupina | Šedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 25,9 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Neglazované |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 60 |
| Kód produktu | 5908443151035 |

1850 + recenzí








