DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Toreno 60 masívne dvere, pravé, borovica bez uzlov
Toreno 60 masívne dvere, pravé, borovica bez uzlov
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Toreno 60 masívne dvere, pravé, borovica bez uzlov3-7 dní187,05 €152,07 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Pravé bezuzlové borovicové dvere Toreno sú ideálnym riešením pre špajzu, šatník alebo komoru. Výrobok bez presklenia skryje pred zrakom menej atraktívne časti domu. Dverové krídlo je vyrobené z masívneho a lepeného borovicového dreva - má teda hladký povrch a prírodný vzhľad. Výrobok môžete maľovať alebo lakovať. Môžete ho nainštalovať pomocou pántov, ktoré sú k dispozícii v súprave, alebo ako posuvné dvere.
Vlastnosti a výhody
Pravé masívne bezuzlové borovicové dvere Toreno 60 sú perfektným riešením pre špajzu, šatník a iné technické miestnosti. Krídlo bez zasklenia vám umožní skryť neatraktívne časti bytu pred očami členov domácnosti a hostí. Rám výrobku je vyrobený z okoreneného a lepeného borovicového dreva a panely sú vyrobené z HDF dosky. Celé je to potiahnuté dyhou, ktorá dodáva dverám prirodzený vzhľad a hladký povrch. Podľa potreby môžete krídlo dverí natrieť a nalakovať. Masívne pravostranné borovicové dvere Toreno bez uzlov možno namontovať na pánty, ktoré sú súčasťou súpravy, alebo do posuvného systému. Produkt je súčasťou rodiny Toreno. Naša ponuka zahŕňa veľký výber modelov z tejto kolekcie, vrátane dvojitých dverí s pántami na ľavej strane.
- Možnosť lakovania alebo lakovania
- Jemný povrch
- Prirodzený vzhľad
- Prírodné drevo
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 644 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2025 mm |
| séria | Toreno |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Borovica |
| Farba | Borovica |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 19,5 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Neglazované |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 60 |
| Kód produktu | 5908272431254 |

1850 + recenzí








