DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Toreno 60 masívne dvere, pravé, dub šedý
Toreno 60 masívne dvere, pravé, dub šedý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Toreno 60 masívne dvere, pravé, dub šedý3-7 dní127,12 €103,35 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dvere z dubového masívu Toreno pravé sú dokonalým spôsobom, ako získať súkromie a pohodlie vo vašom byte. Ľahko ich napasujete do vybraného výklenku. Môžete ich nainštalovať bez pomoci odborníka. Krídlo dverí je vyrobené z MDF dosky. Je odolný voči nečistotám a poškriabaniu. Dvere sú mimoriadne odolné a pevné. Vďaka tomu vám budú slúžiť dlho.
Vlastnosti a výhody
Chcete sebe a ostatným členom domácnosti zabezpečiť pocit súkromia a pohodlia? Budete potrebovať Toreno 60 pravé plné dvere, dub šedý. Štandardná veľkosť dverných krídel uľahčuje ich osadenie do výklenku, takže vybraný model ľahko prispôsobíte každej miestnosti. Vďaka estetickému prevedeniu a modulárnemu dizajnu vyzerajú krídla skvele takmer v akomkoľvek usporiadaní. Masívne dvierka Toreno pravý šedý dub sú vyrobené z odolného materiálu MDF dosky, ktorá je odolná voči nečistotám. Vďaka svojej mimoriadnej odolnosti si zachovajú svoj dokonalý vzhľad po dlhú dobu. Pozrite si ponuku predajne Castorama. Tam nájdete ďalšie modely dverí zo série Toreno.
- Moderný dizajn
- Atraktívna farba dyhy
- Konštrukcia tiež poskytuje účinnú akustickú a tepelnú izoláciu
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 652 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 48 mm |
| Výška produktu | 2050 mm |
| séria | Toreno |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Dub sivý |
| Farebná skupina | Šedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 25,9 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Neglazované |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 60 |
| Kód produktu | 5908443151042 |

1850 + recenzí








