DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Toreno 60 plné dvere, ľavé, orech sever
Toreno 60 plné dvere, ľavé, orech sever
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Toreno 60 plné dvere, ľavé, orech sever3-7 dní127,12 €103,35 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Toreno ľavý orech Severné masívne dvere majú moderný dizajn a atraktívne farby. Tento produkt poskytuje vysokú úroveň súkromia. Krídlo dverí sa vyznačuje pevnou rámovou konštrukciou. Vďaka nemu môžete uzavrieť vchod do ktorejkoľvek miestnosti v budove. Dvere môžete použiť v súkromných a verejných budovách.
Vlastnosti a výhody
Masívne dvere Toreno 60 ľavý orech Sever sú veľmi pevný výrobok určený do interiéru. Ide o veľmi užitočný produkt používaný v stavebníctve na uzavretie vchodu do miestnosti. Celé krídlo poskytuje vysokú úroveň súkromia. Toreno ľavý orech Severné masívne dvere sú vyrobené z odolnej MDF dosky. Vďaka pevnej rámovej konštrukcii vám bude produkt série Toreno slúžiť dlhú dobu. Sú dotvorené fóliou "finish" v atraktívnej farbe orech. Moderný dizajn robí toto dverné krídlo ideálne pre súčasné interiéry. Určite si vyberte aj potrebné doplnky k dverám. Nájdete ich v sortimente predajní Castorama.
- Vysoká úroveň súkromia
- Pevná rámová konštrukcia
- Moderný dizajn
- Atraktívna farba dyhy
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 644 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2035 mm |
| séria | Toreno |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Severný orech |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 25,9 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Neglazované |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 60 |
| Kód produktu | 5908443151400 |

1850 + recenzí








