DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Toreno 70 ľavé izbové dvere, borovica bez uzlov
Toreno 70 ľavé izbové dvere, borovica bez uzlov
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Toreno 70 ľavé izbové dvere, borovica bez uzlov3-7 dní187,05 €152,07 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ľavé bezuzlové borovicové izbové dvere Toreno sú perfektným riešením do obývačky, jedálne alebo kancelárie. Krídlo bolo vyrobené z masívneho a lepeného dreva a následne potiahnuté dyhou. Toto riešenie zaisťuje hladký povrch a prirodzený vzhľad produktu. Presklenie dodáva konštrukcii ľahkosť. Dvere môžete natrieť alebo nalakovať. Môžete ich namontovať na pánty alebo vodidlá posuvného systému.
Vlastnosti a výhody
Toreno 70 ľavé bezuzlové borovicové izbové dvere sú riešením, ktoré sa perfektne hodí do obývačky, jedálne alebo kancelárie. Tento model ocenia majitelia chodieb bez okien. Vďaka preskleniu slnečné lúče prenikajú cez dvere a rozjasňujú miestnosti za nimi. Interiéry zároveň zostanú neviditeľné vďaka použitiu matného, tvrdeného skla. Rám výrobku je vyrobený z ochuteného a lepeného borovicového dreva. Rámy sú vyplnené HDF panelmi. Izbové dvere Toreno vľavo bez uzlov z borovice sú pokryté dyhou, ktorá im dodáva prirodzený vzhľad a hladký povrch. V prípade potreby môžete výrobok natrieť alebo nalakovať. Dvere môžete namontovať na pánty, ktoré sú súčasťou zostavy, alebo do posuvného systému. Dostupné sú rôzne varianty krídel série Toreno.
- Možnosť lakovania alebo lakovania
- Jemný povrch
- Prirodzený vzhľad
- Prírodné drevo
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 744 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2025 mm |
| séria | Toreno |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Borovica |
| Farba | Borovica |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 21,5 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 70 |
| Kód produktu | 5908272431322 |

1850 + recenzí








