DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Toreno 70 ľavé izbové dvere, dub šedý
Toreno 70 ľavé izbové dvere, dub šedý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Toreno 70 ľavé izbové dvere, dub šedý3-7 dní127,12 €103,35 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ľavé izbové dvere Toreno 70, dub sivý, sú modelom, ktorý dobre poslúži v bytoch aj obchodných priestoroch. Výrobok je vyrobený z kvalitnej MDF dosky. Dvere sú preto odolné voči mechanickému poškodeniu, vrátane: nárazy alebo škrabance. Atraktívna farba dyhy znamená, že dvere možno použiť v interiéroch zariadených v modernom štýle.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte odolné a elegantné dvere do vášho bytu? Toto je model vytvorený pre vás! Dvere izby Toreno 70 ľavé, dub sivý, vám pomôžu elegantne oddeliť dve miestnosti. Model môžete použiť na mnohých miestach. Uplatní sa nielen v byte, ale aj v kancelárii či iných komerčných priestoroch. Izbové dvere Toreno ľavý sivý dub je možné vďaka atraktívnej farbe dyhy použiť v moderných aranžmánoch. Dosiahnete tak ucelený dizajn interiéru. Model je vyrobený z kvalitnej MDF dosky. Vďaka tomu je prvok mimoriadne odolný a odolný voči mechanickému poškodeniu, napríklad nárazom. Celé je to zakončené šiestimi matnými preskleniami. Poskytujú správne množstvo svetla a zároveň zaručujú súkromie.
- Moderný dizajn
- Atraktívna farba dyhy
- Konštrukcia tiež poskytuje účinnú akustickú a tepelnú izoláciu
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 744 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 48 mm |
| Výška produktu | 2035 mm |
| séria | Toreno |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Dub sivý |
| Farebná skupina | Šedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 30 kg |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 70 |
| Kód produktu | 5908443151134 |

1850 + recenzí








