DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Toreno 70 ľavé izbové dvere, orech sever
Toreno 70 ľavé izbové dvere, orech sever
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Toreno 70 ľavé izbové dvere, orech sever3-7 dní127,12 €103,35 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Toreno ľavý orech Severné izbové dvere sú sklenené dvere s vysokou estetikou a moderným dizajnom. Krídlo má tiež pevnú rámovú konštrukciu. Tento produkt sa vyznačuje atraktívnou farbou dyhy. Sú vyrobené z odolného materiálu. Na zatvorenie miestnosti vo vnútri budovy môžete použiť krídlo v stavebníctve.
Vlastnosti a výhody
Toreno 70 ľavý orech Izbové dvere Sever sú vhodné na úpravu interiéru. Jedná sa o produkt zo série Toreno, ktorý bude slúžiť v stavebníctve. Poskytuje súkromie v miestnostiach a je veľmi estetickým dokončovacím prvkom. Zabezpečuje to zasklenie saténovým sklom. Svetlo sa vďaka nim lepšie šíri do budovy. Toreno ľavý orech Severné izbové dvere sú vyrobené z MDF dosky zakončenej fóliou "finish". Rámová konštrukcia zabezpečuje pevnú konštrukciu. Dyha je v atraktívnej farbe orech. Toto krídlo dverí sa otvára doľava. Potrebujete iný rozmer alebo farbu dverného krídla? Pozrite si široký sortiment predajní Castorama.
- Sklenené dvere
- Pevná rámová konštrukcia
- Moderný dizajn
- Atraktívna farba dyhy
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 744 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2035 mm |
| séria | Toreno |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Severný orech |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 30 kg |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 70 |
| Kód produktu | 5908443151509 |

1850 + recenzí








