DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Toreno 70 ľavé izbové dvere, strieborný dub
Toreno 70 ľavé izbové dvere, strieborný dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Toreno 70 ľavé izbové dvere, strieborný dub3-7 dní127,12 €103,35 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Izbové dvere Toreno ľavé strieborné dubové sa výborne hodia do obytných aj komerčných priestorov. Výrobok je vyrobený z rámovej konštrukcie z MDF dosky. Vďaka tomu je krídlo pevné a stabilné. Dvere sa vyznačujú moderným dizajnom a atraktívnou farbou, ktoré dokonale zapadajú do moderných trendov interiérového dizajnu.
Vlastnosti a výhody
Ľavé izbové dvere Toreno 70, dub strieborný, sú nenahraditeľným prvkom dizajnu interiéru každého bytu a obchodných priestorov. Vďaka nim môžete oddeliť miestnosti od seba. Uzavreté krídlo uľahčuje vykurovanie miestností. Výrobok s opálovými sklenenými tabuľami prepúšťa svetelné lúče, čo vám umožní presvetliť interiér. Hodí sa najmä na chodbách bez okien. Zasklenie zvyšuje aj estetickú hodnotu výrobku. Izbové dvere Toreno ľavý strieborný dub majú jednoduchý dizajn a atraktívnu farbu, takže vyzerajú skvele v moderných interiéroch. Výrobok je vyrobený z MDF dosky. Vďaka modulárnej štruktúre je krídlo stabilné a pevné. Produkt pochádza zo série Toreno. V našej ponuke sú aj ďalší zástupcovia tejto rodiny.
- Modulárny dizajn
- 3 nastaviteľné pánty
- Moderný dizajn
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 744 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2040 mm |
| séria | Toreno |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Strieborný dub |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 30,12 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 70 |
| Kód produktu | 5908443150878 |

1850 + recenzí








