DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Toreno 70 masívne dvere, pravé, borovica bez uzlov
Toreno 70 masívne dvere, pravé, borovica bez uzlov
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Toreno 70 masívne dvere, pravé, borovica bez uzlov3-7 dní187,05 €152,07 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Masívne pravé bezuzlové borovicové dvere Toreno sú dokonalým riešením pre špajze, šatníky a iné miestnosti, ktorých interiéry chcete skryť pred vonkajšími pohľadmi. Výrobok z masívneho a lepeného borovicového dreva má hladký povrch a prírodný vzhľad. Krídlo môžete natrieť alebo nalakovať. Môžete ich nainštalovať tradičným spôsobom na pánty alebo ako posuvné dvere.
Vlastnosti a výhody
Pravé masívne borovicové dvere bez uzlov Toreno 70 sú dokonalým riešením pre šatník, komoru, špajzu a technické miestnosti. Vďaka nim skryjete pred zrakmi nie práve príťažlivé interiéry. Rám krídla je vyrobený z osvedčeného a lepeného borovicového dreva, zatiaľ čo panely sú vyrobené z HDF dosky. Celé je to potiahnuté prírodnou dyhou - dyhou. Vďaka tomu majú plné pravé bezuzlové borovicové dvere Toreno hladký povrch a prirodzený vzhľad. V prípade potreby môžete výrobok ľahko natrieť alebo nalakovať. Krídlo dverí môžete namontovať na pánty dostupné v súprave alebo ako súčasť systému posuvných dverí. Produkt je súčasťou rodiny Toreno. Z tejto kolekcie sme pripravili veľký výber modelov krídel. Na ľavej strane nájdete aj dvojité dvere s pántmi.
- Možnosť lakovania alebo lakovania
- Jemný povrch
- Prirodzený vzhľad
- Prírodné drevo
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 744 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2025 mm |
| séria | Toreno |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Borovica |
| Farba | Borovica |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 21,5 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Neglazované |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 70 |
| Kód produktu | 5908272431278 |

1850 + recenzí








