DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Toreno 70 masívne dvere, pravé, dub šedý
Toreno 70 masívne dvere, pravé, dub šedý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Toreno 70 masívne dvere, pravé, dub šedý3-7 dní127,12 €103,35 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dvere z dubového masívu Toreno pravé sú odolné voči mechanickému poškodeniu a poškriabaniu. Sú vyrobené z MDF dosky a potiahnuté povrchovou fóliou, takže si svoj estetický vzhľad zachovajú roky. Krídlo dobre tepelne a akusticky izoluje. Svetlošedá v kombinácii s imitáciou dreva sa hodí do moderných a elegantných interiérov.
Vlastnosti a výhody
Dvere Toreno 70 pravé masívne, dub sivý, sú vyrobené z MDF dosky. Materiál na báze dreva robí konštrukciu modelu pevnou. Výrobok je ukončený povrchovou fóliou. Vďaka tomu sú dvierka odolné voči poškriabaniu. Po dlhú dobu zostanú bez nevzhľadných stôp používania. Model so stabilizačnou voštinovou výplňou účinne zastavuje hluk. Výrobok tiež tepelne izoluje. Masívne dvere Toreno pravý sivý dub nemajú presklenie, takže poskytujú pocit súkromia. Model využijete vo svojej spálni alebo domácej pracovni. Výrobok dobre poslúži aj v špajzi alebo sklade. Povrch modelu vyzerá ako drevo. Dverné krídlo sa hodí do elegantných a moderných interiérov. Pozrite si aj ďalšie varianty dverí zo série Toreno.
- Moderný dizajn
- Atraktívna farba dyhy
- Konštrukcia tiež poskytuje účinnú akustickú a tepelnú izoláciu
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 744 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 48 mm |
| Výška produktu | 2035 mm |
| séria | Toreno |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Dub sivý |
| Farebná skupina | Šedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 28,4 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Neglazované |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 70 |
| Kód produktu | 5908443151066 |

1850 + recenzí








