DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Toreno 70 masívne dvere, pravé, strieborný dub
Toreno 70 masívne dvere, pravé, strieborný dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Toreno 70 masívne dvere, pravé, strieborný dub3-7 dní127,12 €103,35 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Masívne dvere Toreno pravý strieborný dub Vám zabezpečia pokoj a súkromie a pomôžu skryť nevábne interiéry. Produkt je ideálny pre technické miestnosti v domácnostiach a firmách. Krídlo má modulárnu štruktúru, vďaka čomu je jeho konštrukcia stabilná a pevná. Dvere s moderným dizajnom dokonale zodpovedajú súčasným trendom v interiérovom dizajne.
Vlastnosti a výhody
Dvere z dubového masívu Toreno 70 pravé sú spôsobom, ako si zabezpečiť pokoj a súkromie a skryť nevábne interiéry pred zrakmi hostí. Krídlo bez presklenia robí miestnosti zvonku neviditeľnými, preto sa výborne hodí do skladov, kotolní alebo špajz. Dvere bez skla poskytujú aj súkromie a pokoj, preto sú dobrým riešením do kancelárií a spální. Prezentovaný výrobok má rámovú konštrukciu, vďaka čomu je jeho konštrukcia pevná a stabilná. Masívne dvierka Toreno pravý strieborný dub sú vyrobené z MDF dosky, potiahnuté dyhou v módnej farbe. Farba a jednoduchý dizajn dverného krídla dokonale zapadne do moderných interiérov. Produkt je súčasťou kolekcie Toreno. Pripravili sme aj ďalšie modely z tejto série.
- Modulárny dizajn
- 3 nastaviteľné pánty
- Moderný dizajn
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 744 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2040 mm |
| séria | Toreno |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Strieborný dub |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 29,52 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Neglazované |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 70 |
| Kód produktu | 5908443150809 |

1850 + recenzí








