DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Toreno 70 pravé dvere do izby, borovica bez uzlov
Toreno 70 pravé dvere do izby, borovica bez uzlov
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Toreno 70 pravé dvere do izby, borovica bez uzlov3-7 dní187,05 €152,07 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Pravé bezuzlové borovicové izbové dvere Toreno sú skvelým riešením do obývacej izby, jedálne, spálne alebo kancelárie. Výrobok je vyrobený z masívneho a lepeného dreva. Prirodzený vzhľad a hladký povrch boli dosiahnuté vďaka dyhovaniu. Estetiku dverného krídla umocňuje presklenie. Výrobok je vhodný na maľovanie a lakovanie. Krídlo dverí môžete namontovať na pánty alebo do systému posuvných dverí.
Vlastnosti a výhody
Pravé bezuzlové borovicové dvere Toreno 70 sú ideálne pre pracovňu, jedáleň alebo obývaciu izbu. Ocenia ich aj majitelia hál bez okien. Vďaka preskleniu bude cez dvere prenikať slnečné svetlo a rozjasní tmu chodby. Za tvrdeným, saténovým sklom však interiéry izieb zostanú neviditeľné. Zárubňa je vyrobená z osvedčeného a lepeného borovicového dreva. Rám je vyplnený HDF panelmi. Pravostranné bezuzlové izbové dvere Toreno z borovice sú potiahnuté dyhou, ktorá im dodáva prirodzený vzhľad a hladký povrch. V prípade potreby môžete výrobok maľovať a lakovať. Dvere môžete namontovať pomocou pántov zo stavebnice alebo v posuvnom systéme. Naša ponuka zahŕňa veľký výber modelov zo série Toreno, vrátane dvojitých dverí s pántami na ľavej strane.
- Možnosť lakovania alebo lakovania
- Jemný povrch
- Prirodzený vzhľad
- Prírodné drevo
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 744 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2025 mm |
| séria | Toreno |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Borovica |
| Farba | Borovica |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 21,5 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 70 |
| Kód produktu | 5908272431339 |

1850 + recenzí








