DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Toreno 70 pravé dvere do izby, orech sever
Toreno 70 pravé dvere do izby, orech sever
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Toreno 70 pravé dvere do izby, orech sever3-7 dní127,12 €103,35 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Pravé izbové dvere orech Toreno North sú produktom s pevnou rámovou konštrukciou a moderným dizajnom. Sú zakončené dyhou v atraktívnych farbách. Produkt využijete v stavebníctve. Estetické zasklenie zo saténového skla zaisťuje veľké súkromie. Tento model sa otvára na pravú stranu.
Vlastnosti a výhody
Toreno 70 pravý orech Severné priestorové dvere je možné použiť vo vnútri budov. Vďaka nim môžete uzavrieť každý vchod do miestnosti. Zabezpečíte si tak súkromie. Produkt série Toreno sa vyznačuje pevnou rámovou konštrukciou. Je vyrobený z odolnej MDF dosky. Navyše sa vyznačuje aj moderným dizajnom. Doska je zakončená atraktívnou orechovou dyhou. Pravé izbové dvere Toreno North orech zaisťujú súkromie. Vďaka preskleniu saténovým sklom získate výrobok s veľmi estetickým vzhľadom. Ideálne na dokončenie akéhokoľvek interiéru. Môžete si vybrať aj iné modely dverí zo sortimentu predajne Castorama. Zlaďte ich aj s príslušenstvom, ktoré budete potrebovať.
- Sklenené dvere
- Pevná rámová konštrukcia
- Moderný dizajn
- Atraktívna farba dyhy
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 744 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2035 mm |
| séria | Toreno |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Severný orech |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 30 kg |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 70 |
| Kód produktu | 5908443151516 |

1850 + recenzí








