DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Toreno 70 pravé izbové dvere, dub šedý
Toreno 70 pravé izbové dvere, dub šedý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Toreno 70 pravé izbové dvere, dub šedý3-7 dní127,12 €103,35 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Pravé izbové dvere Toreno 70, dub sivý, dokonale dopĺňajú interiérový dizajn. Vďaka nim môžete elegantne oddeliť jednu miestnosť od druhej. Modulárny dizajn ovplyvňuje stabilitu a odolnosť produktu. Drevená farba dyhy, moderný dizajn a opálové presklenie robia celok naozaj atraktívnym a štýlovým.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte estetické a odolné izbové dvere? Stáva sa, že ponuka Castorama obsahuje vhodný model pre vás. Izbové dvere Toreno 70 pravý sivý dub sú nevyhnutným prvkom vybavenia bytov a nebytových priestorov. Vďaka nim budete môcť oddeliť jednu miestnosť od druhej. Model uľahčí aj vykurovanie interiéru. Izbové dvere Toreno pravý sivý dub sú vybavené šiestimi matnými preskleniami. Vďaka nim vyzerajú mimoriadne príťažlivo. Dvierka sú vyrobené z odolnej a kvalitnej MDF dosky. Krídlo má modulárnu štruktúru. To sa premieta do stability a pevnosti ponúkaného produktu. Pozrite si ďalšie dvere dostupné v našej ponuke a vyberte si ten správny model pre vás.
- Moderný dizajn
- Atraktívna farba dyhy
- Konštrukcia tiež poskytuje účinnú akustickú a tepelnú izoláciu
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 744 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 48 mm |
| Výška produktu | 2035 mm |
| séria | Toreno |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Dub sivý |
| Farebná skupina | Šedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 30 kg |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 70 |
| Kód produktu | 5908443151141 |

1850 + recenzí








