DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Toreno 70 pravé izbové dvere, strieborný dub
Toreno 70 pravé izbové dvere, strieborný dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Toreno 70 pravé izbové dvere, strieborný dub3-7 dní127,12 €103,35 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Izbové dvere Toreno pravý strieborný dub budú perfektným doplnkom k dizajnu interiéru. Vďaka nim môžete od seba oddeliť miestnosti a uľahčiť tak vykurovanie miestností. Modulárny dizajn pozitívne ovplyvňuje stabilitu a pevnosť produktu. Zaujímavá farba, moderný dizajn a saténové presklenie robia dvere mimoriadne atraktívnym.
Vlastnosti a výhody
Izbové dvere Toreno 70 pravý strieborný dub sú nevyhnutným prvkom vybavenia bytu a kancelárie. Krídlo vám pomôže oddeliť izby. Zatvorené dvierka uľahčia vykurovanie. Výrobok má moderný dizajn, zaujímavú farebnú dyhu a saténovú lazúru, vďaka čomu vyzerá mimoriadne atraktívne. Izbové dvere Toreno pravé strieborný dub sú vyrobené z kvalitnej MDF dosky. Krídlo má modulárnu štruktúru. Všetky tieto faktory ovplyvňujú pevnosť a stabilitu produktu. Prezentované krídlo dverí pochádza z kolekcie Toreno. Naša ponuka obsahuje dvojča, model pre ľavákov. Pripravili sme aj ďalšie dvere z tejto série. Pozývame vás zoznámiť sa so sortimentom našej predajne.
- Modulárny dizajn
- 3 nastaviteľné pánty
- Moderný dizajn
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 744 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2040 mm |
| séria | Toreno |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Strieborný dub |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 30,12 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 70 |
| Kód produktu | 5908443150885 |

1850 + recenzí








