DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Toreno 80 ľavé izbové dvere, borovica bez uzlov
Toreno 80 ľavé izbové dvere, borovica bez uzlov
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Toreno 80 ľavé izbové dvere, borovica bez uzlov3-7 dní187,05 €152,07 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ľavé bezuzlové borovicové izbové dvere Toreno sú výbornou voľbou do obývačky, jedálne alebo kancelárie. Výrobok je vyrobený z masívneho a lepeného dreva. Ľahkosť konštrukcie je vyrobená z tvrdeného skla. Dýhované krídlo dverí má hladký povrch a prírodný vzhľad. Výrobok je vhodný na maľovanie a lakovanie. Dvere môžete namontovať na pánty alebo do posuvného systému.
Vlastnosti a výhody
Izbové dvere Toreno 80 ľavé bez uzlov z borovice sú estetický, prirodzene vyzerajúci výrobok s hladkým povrchom, ktorý sa bude dobre hodiť do obývačky, jedálne alebo kancelárie. Ocenia ho majitelia hál bez okien. Presklenie vo dverách umožňuje prienik slnečného žiarenia, ktoré presvetlí priestor za dverným krídlom. Vďaka použitiu matného, tvrdeného skla zostane interiér miestností neviditeľný. Rám výrobku je vyrobený z ochuteného a lepeného borovicového dreva. Panely vypĺňajúce rám sú vyrobené z HDF dosky. Bezuzlové borovicové izbové dvere Toreno vľavo je možné lakovať a maľovať. Môžete ich namontovať na pánty alebo vodidlá v posuvnom systéme. Pripravili sme veľký výber modelov zo série Toreno, vrátane dvojitého krídla s pántami na pravej strane.
- Možnosť lakovania alebo lakovania
- Jemný povrch
- Prirodzený vzhľad
- Prírodné drevo
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 844 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2025 mm |
| séria | Toreno |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Borovica |
| Farba | Borovica |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 23,5 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 80 |
| Kód produktu | 5908272431346 |

1850 + recenzí









