DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Toreno 80 ľavé izbové dvere, sivý dub
Toreno 80 ľavé izbové dvere, sivý dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Toreno 80 ľavé izbové dvere, sivý dub3-7 dní127,12 €103,35 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Izbové dvere Toreno ľavý sivý dub sú určené na použitie v stavebníctve. Jedná sa o produkt, ktorý umožňuje uzavrieť vchod do miestnosti. Dvere sa vyznačujú moderným dizajnom. Vyznačujú sa tiež atraktívnou farbou dyhy. Štruktúra krídla zabezpečuje účinnú zvukovú a tepelnú izoláciu. Vo dverách sú sklenené výplne.
Vlastnosti a výhody
Izbové dvere Toreno 80 ľavé, dub sivý, použiteľné v stavebníctve. Jedná sa o produkt, ktorý umožňuje uzavrieť vchod do miestnosti. Vďaka tomu si tam môžete zabezpečiť súkromie. Dverné krídlo je vyrobené z MDF dosky vyplnenej voštinovou štruktúrou. Použitá konštrukcia robí dvere série Toreno akusticky a tepelne izolujúce. Izbové dvere Toreno ľavý sivý dub sa vyznačujú moderným dizajnom. Sú ukončené finálnou fóliou. Atraktívna farba zdôrazňuje estetický vzhľad tohto modelu. Tento výrobok je vybavený aj praktickým a estetickým presklením. Zárubňu a kľučku kúpte samostatne. V sortimente predajní Castorama nájdete veľký výber dostupných dverných krídel pre interiérové a exteriérové dvere.
- Moderný dizajn
- Atraktívna farba dyhy
- Konštrukcia tiež poskytuje účinnú akustickú a tepelnú izoláciu
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 852 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 48 mm |
| Výška produktu | 2050 mm |
| séria | Toreno |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Dub sivý |
| Farebná skupina | Šedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 31,7 kg |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 80 |
| Kód produktu | 5908443151158 |

1850 + recenzí








