DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Toreno 80 ľavé plné dvere, strieborný dub
Toreno 80 ľavé plné dvere, strieborný dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Toreno 80 ľavé plné dvere, strieborný dub3-7 dní127,12 €103,35 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dvere Toreno ľavé masívne strieborné dubové dvere sú perfektným riešením do spálne, kancelárie alebo technickej miestnosti. Krídlo bez presklenia vám poskytne súkromie a umožní vám skryť nevábne interiéry. Výrobok má modulárnu štruktúru, vďaka ktorej je stabilný a pevný. Moderný dizajn vyzerá zaujímavo ako v domácnostiach, tak aj v kanceláriách.
Vlastnosti a výhody
Toreno 80 ľavé masívne dvere, strieborný dub, sú perfektným riešením do spální a kancelárií. Produkt bez presklenia vám poskytne pokoj a súkromie, ktoré potrebujete pri práci alebo odpočinku. Dverné krídlo bez skla je perfektným riešením aj pre úžitkové miestnosti. Nevábne interiéry môžete skryť za dvere. Výrobok je vyrobený z materiálu na báze dreva - MDF dosky. Dvere Toreno ľavé masívne strieborné dubové dvierka sú potiahnuté atraktívne farebnou dyhou. Farby v kombinácii s jednoduchým dizajnom robia z produktu skvelý vzhľad v moderných bytoch a kanceláriách. Modulárna konštrukcia dverí zabezpečuje ich pevnosť a stabilitu. Krídlo pochádza z kolekcie Toreno. Dvojité, ľavé dvere a modely z tejto série máme aj v iných veľkostiach.
- Modulárny dizajn
- 3 nastaviteľné pánty
- Moderný dizajn
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 844 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2040 mm |
| séria | Toreno |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Strieborný dub |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 31,78 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Neglazované |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 80 |
| Kód produktu | 5908443150816 |

1850 + recenzí








