DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Toreno 80 masívne dvere pravé, dub sivý
Toreno 80 masívne dvere pravé, dub sivý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Toreno 80 masívne dvere pravé, dub sivý3-7 dní127,12 €103,35 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dvere z dubového masívu Toreno pravé oddelia ostatné miestnosti vo vašom byte od chodby. Sú ideálne do spálne alebo kancelárie. Moderný dizajn dokonale ladí s interiérovým dizajnom. Vďaka modulárnej konštrukcii je krídlo odolné, pevné a stabilné. Dvere sú vyrobené z MDF dosky. Sú ukončené finálnou fóliou. Vďaka tomu sú odolné voči nečistotám.
Vlastnosti a výhody
Chcete vo svojom byte oddeliť izby od chodby? Budete potrebovať Toreno 80 pravé plné dvere, dub šedý. Môžete ich použiť na zabezpečenie súkromia v miestnostiach, ako je spálňa alebo pracovňa. Vyznačujú sa moderným dizajnom, ktorý sa dokonale hodí k aranžmánom v škandinávskom alebo industriálnom štýle. Modulárna konštrukcia krídel sa vyznačuje vysokou pevnosťou, odolnosťou a stabilitou. Dvere z dubového masívu Toreno pravé sú vyrobené z kvalitnej MDF dosky zakončenej povrchovou fóliou, vďaka čomu pôsobia dlhodobo veľmi esteticky. Krídla sú mimoriadne odolné voči nečistotám a vysokým teplotám. Prezrite si ponuku predajne Castorama, kde nájdete ďalšie modely dverí zo série Toreno.
- Moderný dizajn
- Atraktívna farba dyhy
- Konštrukcia tiež poskytuje účinnú akustickú a tepelnú izoláciu
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 852 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 48 mm |
| Výška produktu | 2050 mm |
| séria | Toreno |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Dub sivý |
| Farebná skupina | Šedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 30,9 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Neglazované |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 80 |
| Kód produktu | 5908443151080 |

1850 + recenzí








