DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Toreno 80 pravé dvere do izby, borovica bez uzlov
Toreno 80 pravé dvere do izby, borovica bez uzlov
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Toreno 80 pravé dvere do izby, borovica bez uzlov3-7 dní187,05 €152,07 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Pravé bezuzlové izbové dvere Toreno z borovice sú estetické, prirodzene vyzerajúce krídlo dverí s hladkým povrchom, ktoré vyzerá skvele v obývacích izbách, jedálňach a kanceláriách. Výrobok je vyrobený z masívneho a lepeného borovicového dreva. Presklenie dodáva konštrukcii ľahkosť. Dvere môžete natrieť alebo nalakovať. Môžete ich namontovať na pánty alebo do posuvného systému.
Vlastnosti a výhody
Pravé bezuzlové borovicové izbové dvere Toreno 80 sú ideálne pre jedálne, obývacie izby a kancelárie. Toto je ideálny model, ak vo vašej hale nie je žiadne okno. Zasklenie umožňuje slnečnému žiareniu preniknúť cez dvere a presvetliť priestor za nimi. Mliečne, tvrdené sklo nie je priehľadné, takže interiér miestností zostáva neviditeľný. Rám dverného krídla je vyrobený z okoreneného a lepeného dreva, pričom rámy sú vyplnené HDF panelmi. Izbové dvere Toreno, pravé, borovica bez uzlov, potiahnuté dyhou. Vďaka tomu získali prirodzený vzhľad a hladký povrch. V prípade potreby môžete krídlo dverí natrieť akoukoľvek farbou a nalakovať. Produkt môžete namontovať na pánty (sú súčasťou sady) alebo do posuvného systému. Pripravili sme aj ďalšie modely zo série Toreno.
- Možnosť lakovania alebo lakovania
- Jemný povrch
- Prirodzený vzhľad
- Prírodné drevo
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 844 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2025 mm |
| séria | Toreno |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Borovica |
| Farba | Borovica |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 23,5 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 80 |
| Kód produktu | 5908272431353 |

1850 + recenzí









