DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Toreno 80 pravé dvere do izby, orech sever
Toreno 80 pravé dvere do izby, orech sever
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Toreno 80 pravé dvere do izby, orech sever3-7 dní127,12 €103,35 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Pravé izbové dvere orech Toreno North sú odolným výrobkom s pevnou rámovou konštrukciou. Okrem toho je krídlo dverí povrchovo upravené dyhou v atraktívnych farbách. Tento výrobok môžete použiť v stavebníctve na uzavretie vchodu do miestnosti. Moderný dizajn im dodáva estetický vzhľad. Dvere poskytujú vysoký stupeň súkromia.
Vlastnosti a výhody
Chcete si zabezpečiť súkromie vo svojom dome? Preto sú pre vás nevyhnutné izbové dvere Toreno 80 pravý orech Sever. Ide o celodverové krídlo vyrobené z odolnej MDF dosky. Pevná rámová konštrukcia navyše zaisťuje vysokú odolnosť. Produkt série Toreno sa vyznačuje moderným dizajnom. Preto sa skvele hodí do moderných interiérov. Vďaka atraktívnej povrchovej úprave dýhy vo farbe orech vyzerá krídlo dverí ešte lepšie. Pravé izbové dvere Toreno North z orecha vyzerajú veľmi dekoratívne. Budete k nim potrebovať ďalšie príslušenstvo vrátane kľučiek dverí. Ľahko ich zladíte z ponuky predajne Castorama. Nájdete u nás aj ďalšie modely vnútorných a vonkajších dverí.
- Sklenené dvere
- Pevná rámová konštrukcia
- Moderný dizajn
- Atraktívna farba dyhy
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 844 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2035 mm |
| séria | Toreno |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Severný orech |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 31,7 kg |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 80 |
| Kód produktu | 5908443151530 |

1850 + recenzí








