DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Toreno 80 pravé izbové dvere, dub šedý
Toreno 80 pravé izbové dvere, dub šedý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Toreno 80 pravé izbové dvere, dub šedý3-7 dní127,12 €103,35 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dvere do izby Toreno 80 pravé, dub sivý, zvýšia súkromie vo vašej izbe. Vďaka nim efektívne oddelíte miestnosť od chodby a zvyšku bytu. Sú vyrobené z kvalitnej MDF dosky. Je odolný voči nečistotám a mechanickému poškodeniu. Dverné krídlo sa vyznačuje pevnou konštrukciou a moderným dizajnom. Dokonale zapadnú do aranžmánov v industriálnom štýle.
Vlastnosti a výhody
Chceli by ste súkromie vo svojej izbe? Budete potrebovať izbové dvere Toreno 80 pravý sivý dub. Vyznačujú sa pevnou rámovou konštrukciou a moderným dizajnom. Vďaka atraktívnej farbe dyhy obohatia dizajn vašej izby. Sú vybavené presklením, ktoré zdôrazňuje elegantný charakter dverí. Izbové dvere Toreno 80 pravý sivý dub sú vyrobené z MDF dosky, ktorá je odolná voči nečistotám a mechanickému poškodeniu. Sú vo farbe sivý dub, takže skvele zapadnú do aranžmánu v industriálnom štýle. Dvere série Toreno môžete vyrezať tak, aby zodpovedali otvoru. Ak hľadáte iné modely izbových dverí, pozrite si ponuku predajne Castorama.
- Moderný dizajn
- Atraktívna farba dyhy
- Konštrukcia tiež poskytuje účinnú akustickú a tepelnú izoláciu
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 852 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 48 mm |
| Výška produktu | 2050 mm |
| séria | Toreno |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Dub sivý |
| Farebná skupina | Šedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 31,7 kg |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 80 |
| Kód produktu | 5908443151165 |

1850 + recenzí








