DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Toreno 80 pravé izbové dvere, strieborný dub
Toreno 80 pravé izbové dvere, strieborný dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Toreno 80 pravé izbové dvere, strieborný dub3-7 dní127,12 €103,35 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Izbové dvere Toreno pravý strieborný dub sú riešením určeným predovšetkým do interiérov inšpirovaných moderným štýlom. Boli pripravené vo verzii s ôsmimi matnými sklami a rámom, odolná konštrukcia z MDF dosky. Sada obsahuje aj zámok a zodpovedajúce pánty. Produkt je dostupný vo farbe strieborný dub.
Vlastnosti a výhody
Esteticky dokončený interiér si vyžaduje použitie vhodných dverných krídel na uzavretie konkrétnych miestností. Pravé izbové dvere Toreno 80, strieborný dub, sú dobrou voľbou nielen pre obytné budovy, ale aj pre komerčné využitie, napr. Výrobok je vyrobený z odolnej MDF dosky s ôsmimi vložkami z opálového skla. Vďaka tomu sú dvere estetické a sivá povrchová úprava podobná drevu im dodáva atraktívny vzhľad. Izbové dvere Toreno pravý strieborný dub sú ponúkané so zodpovedajúcimi pántmi. Toto je pravé krídlo – pamätajte na to pri nákupe. Súčasťou sady je aj vhodný zámok. Pozrite si aj ďalšie verzie dverí dostupné v našej rozsiahlej ponuke.
- Modulárny dizajn
- 3 nastaviteľné pánty
- Moderný dizajn
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 844 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2040 mm |
| séria | Toreno |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Strieborný dub |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 33,44 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 80 |
| Kód produktu | 5908443150908 |

1850 + recenzí










