DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Posuvné dvere
- Toreno 80 strieborný dub plné posuvné dvere
Toreno 80 strieborný dub plné posuvné dvere
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Toreno 80 strieborný dub plné posuvné dvere3-7 dní135,94 €110,52 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Štýlové posuvné dvere strieborný dub Toreno sú perfektným nápadom na oddelenie miestnosti v malom byte. Moderná konštrukcia rámu a použitý materiál MDF zaručujú dlhú životnosť výrobku. Vodotesná dyha vyzerá ako ušľachtilé drevo. Prezentovaný model sa s nadšením používa v škandinávskych, boho a rustikálnych aranžmánoch.
Vlastnosti a výhody
Plné posuvné dvere Toreno 80 dub strieborný sú funkčným produktom, ktorý vám pomôže ušetriť miesto vo vašej domácnosti. V prechode do šatne, špajze alebo práčovne sa často používa pevná rámová konštrukcia. Jednotný povrch bez presklenia efektívne ukryje vyzbierané predmety. Dverné krídlo, ktoré budí dojem, že je vyrobené z dreva, je zároveň dôležitou dekoráciou steny. Štýlová dyha sa perfektne hodí do miestností v škandinávskom, rustikálnom alebo boho štýle. Veľkou výhodou výrobku je jeho dlhodobá odolnosť, za čo vďačí okrem iného použitej MDF doske. Plné posuvné dvere dub Toreno strieborný neohúri vďaka svojej módnej svetlej farbe. Naša predajňa ponúka aj ďalšie rozmery a modely zo série Exmoor.
- Povrch podobný drevu
- Pevná rámová konštrukcia
- Úspora miesta
- Jedinečný charakter interiéru
- Pasuje len na hliníkový posuvný systém a strieborný kryt
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 852 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 48 mm |
| Výška produktu | 2045 mm |
| Hmotnosť produktu | 31,78 kg |
| séria | Toreno |
| Oblasť použitia | Vnútri |
| Farba | Strieborný dub |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Glazované | Neglazované |
| Smer otvárania dverí | Reverzibilné |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Počet panelov | 6 |
| Počet tabúľ | 6 |
| Kód produktu | 5908443151295 |

1850 + recenzí








