DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Toreno 90 ľavé izbové dvere, orech sever
Toreno 90 ľavé izbové dvere, orech sever
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Toreno 90 ľavé izbové dvere, orech sever3-7 dní127,12 €103,35 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Toreno ľavý orech Izbové dvere Sever sa vyznačujú vysokou estetikou a moderným dizajnom. Sú zakončené dyhou v atraktívnych farbách. Pevná rámová konštrukcia zaisťuje veľkú odolnosť. Produkt zaručuje súkromie vo vnútri budov. Používa sa v stavebníctve na uzavretie vchodu do miestnosti.
Vlastnosti a výhody
Izbové dvere Toreno 90 ľavý orech Sever môžete použiť na estetické a efektné uzavretie vchodu do miestnosti. Vďaka tomuto dvernému krídlu zo série Toreno si zaistíte súkromie vo svojej izbe. Zasklenie saténovým sklom zároveň umožní lepšie rozloženie svetla. Izbové dvere Toreno ľavý orech Sever sú odolným výrobkom s pevnou rámovou konštrukciou. Sú vyrobené z odolnej MDF dosky. Je dokončená atraktívnou orechovou dyhou. Tento produkt sa vyznačuje moderným dizajnom. Vďaka tomu si zabezpečíte súkromie a zároveň zabezpečíte estetické dotvorenie interiéru. Ku krídlu dverí budete potrebovať ďalšie príslušenstvo vrátane kľučiek. Všetky tieto produkty nájdete v ponuke predajní Castorama.
- Sklenené dvere
- Pevná rámová konštrukcia
- Moderný dizajn
- Atraktívna farba dyhy
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 944 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2035 mm |
| séria | Toreno |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Severný orech |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 34,4 kg |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 90 |
| Kód produktu | 5908443151547 |

1850 + recenzí








