DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Toreno 90 ľavé izbové dvere, strieborný dub
Toreno 90 ľavé izbové dvere, strieborný dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Toreno 90 ľavé izbové dvere, strieborný dub3-7 dní127,12 €103,35 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Izbové dvere Toreno ľavý strieborný dub sú ideálnym riešením pre bytové a kancelárske interiéry. Výrobok je pripravený vo verzii s ôsmimi opálovými sklami, ktoré dobre prepúšťajú svetlo. Okrem toho súprava obsahuje pánty a zámok. Strieborná, drevitá verzia povrchovej úpravy sa hodí ku každému štýlu aranžovania.
Vlastnosti a výhody
Vytvorenie atraktívneho interiéru si vyžaduje zladenie vhodných dverí. Osvedčenou a vhodnou voľbou budú izbové dvere Toreno 90 ľavý strieborný dub. Tento produkt bol navrhnutý tak, aby spájal estetiku a odolnosť. Rámovú konštrukciu z MDF dosky dopĺňa osem tabúľ opálového skla. Vďaka tomu dvere dokonale prepúšťajú svetlo. Skvele poslúžia v bytových interiéroch či firmách. Izbové dvere Toreno ľavý strieborný dub majú povrch podobný drevu v sivej farbe, vďaka čomu sa hodia obzvlášť do moderných interiérov. Sada obsahuje zámok aj pánty, takže si môžete zabezpečiť súkromie a správnu inštaláciu. Pozrite si aj ostatné produkty dostupné v obchode.
- Modulárny dizajn
- 3 nastaviteľné pánty
- Moderný dizajn
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 944 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2040 mm |
| séria | Toreno |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Strieborný dub |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 35,68 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 90 |
| Kód produktu | 5908443150915 |

1850 + recenzí








