DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Toreno 90 ľavé plné dvere, borovica bez uzlov
Toreno 90 ľavé plné dvere, borovica bez uzlov
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Toreno 90 ľavé plné dvere, borovica bez uzlov3-7 dní187,05 €152,07 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vyberte si plné ľavostranné bezuzlové borovicové dvere Toreno, ak chcete interiér izieb skryť pred zrakmi hostí. Výrobok je vyrobený z masívneho a lepeného dreva a následne zušľachtený prírodnou dyhou. Dyha poskytuje hladký povrch a prirodzený vzhľad dverného krídla. Dvere si môžete natrieť farbou podľa vlastného výberu alebo nalakovať. Krídlo dverí môžete pripevniť na pánty alebo vodidlá posuvného systému.
Vlastnosti a výhody
Ľavé, bezuzlové borovicové masívne dvere Toreno sú perfektným riešením pre technické miestnosti, kancelárie alebo spálne. Dverné krídlo dobre poslúži všade tam, kde chcete, aby interiér zostal pre hostí neviditeľný. Udržať správnu teplotu v miestnosti vám pomôžu aj zatvorené dvere. Výrobok je vyrobený z ochuteného a lepeného borovicového dreva. Rám je vyplnený HDF panelmi. Celé je to potiahnuté dyhou, ktorá dodáva produktu prirodzený vzhľad a hladký povrch. Krídlo dverí si môžete natrieť farbou podľa vlastného výberu alebo nalakovať. Dvere Toreno 90 ľavé masívne borovicové, bezuzlové, je možné uchytiť vďaka pántom (súčasť balenia). Môžete ich použiť aj v posuvných systémoch. Naša ponuka zahŕňa dvojkrídlové dvere s pántmi na pravej strane a ďalšie modely zo série Toreno.
- Možnosť lakovania alebo lakovania
- Jemný povrch
- Prirodzený vzhľad
- Prírodné drevo
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 944 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2025 mm |
| séria | Toreno |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Borovica |
| Farba | Borovica |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 25,5 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Neglazované |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 90 |
| Kód produktu | 5908272431308 |

1850 + recenzí








