DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Toreno 90 ľavé plné dvere, strieborný dub
Toreno 90 ľavé plné dvere, strieborný dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Toreno 90 ľavé plné dvere, strieborný dub3-7 dní127,12 €103,35 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Masívne strieborné dubové dvere Toreno ľavé sa výborne hodia ako dverné krídlo do spální, kancelárií alebo technických priestorov. Produkt bez presklenia zaisťuje pokoj a súkromie a umožňuje skryť nevábne interiéry. Dvere majú modulárnu štruktúru, ktorá zabezpečuje ich pevnosť a stabilitu. Produkt s moderným dizajnom vyzerá skvele v domácnostiach a kanceláriách.
Vlastnosti a výhody
Toreno 90 ľavé masívne dvere, dub strieborný, sú výbornou voľbou do spální a kancelárií. Bezsklené krídlo vám poskytne pokoj pri práci a súkromie pri odpočinku. V súlade s požiadavkami stavebného zákona môžu byť dvere tejto šírky inštalované v bytoch osôb so zdravotným postihnutím. Neprítomnosť zasklenia umožňuje skryť neatraktívne interiéry, takže produkt skvele funguje aj v technických miestnostiach. Toreno ľavé masívne dvere, dub strieborný, vyrobené z MDF dosky. Rámová konštrukcia a kvalitný materiál, z ktorého je krídlo vyrobené, ho robia pevným a stabilným. Moderný dizajn a atraktívne farby produktu z neho robia výbornú voľbu do bytov a kancelárií. Dvere sú súčasťou kolekcie Toreno. V našej ponuke nájdete aj ďalšie modely z tejto série.
- Modulárny dizajn
- 3 nastaviteľné pánty
- Moderný dizajn
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 944 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2040 mm |
| séria | Toreno |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Strieborný dub |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 35,22 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Neglazované |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 90 |
| Kód produktu | 5908443150830 |

1850 + recenzí








