DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Toreno 90 masívne dvere ľavé, dub sivý
Toreno 90 masívne dvere ľavé, dub sivý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Toreno 90 masívne dvere ľavé, dub sivý3-7 dní127,12 €103,35 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ľavé plné dvere Toreno 90, sivý dub, sú modelom, ktorý vyniká atraktívnym vzhľadom a vysokou funkčnosťou. Prvok je ukončený zaujímavou farbou dyhy, takže sa bude skvele hodiť do moderných interiérov. Dverné krídlo štýlovo zdôrazní atmosféru danej miestnosti. Ponúkaný model dobre poslúži v bytoch aj obchodných priestoroch.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte masívne dvere do vášho bytu? Ten správny model nájdete v ponuke Castorama. Ľavé masívne dvere Toreno 90, sivý dub, sú produktom, ktorý pôsobí mimoriadne pôsobivo a je funkčnou ozdobou miestnosti. Využijete ho v klasickom aj modernom interiéri. V akomkoľvek usporiadaní zdôrazní štýl a atmosféru miestnosti. Ľavé masívne sivé dubové dvere Toreno poskytujú pocit súkromia. Preto sa oplatí vybrať si ich do spálne alebo kancelárie. Ponúkaný model je vyrobený z kvalitnej MDF dosky. Vďaka tomu je odolný voči rôznym druhom mechanických faktorov vrátane nárazov. Celé to bolo zakončené špeciálnou ochrannou fóliou. Nemusíte sa teda obávať škrabancov a nečistôt, ktoré sa dajú ľahko odstrániť vlhkou handričkou.
- Moderný dizajn
- Atraktívna farba dyhy
- Konštrukcia tiež poskytuje účinnú akustickú a tepelnú izoláciu
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 952 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 48 mm |
| Výška produktu | 2050 mm |
| séria | Toreno |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Dub sivý |
| Farebná skupina | Šedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 33,5 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Neglazované |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Kód produktu | 5908443151097 |

1850 + recenzí








