DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Toreno 90 masívne dvere, pravé, dub šedý
Toreno 90 masívne dvere, pravé, dub šedý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Toreno 90 masívne dvere, pravé, dub šedý3-7 dní127,12 €103,35 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dvere z dubového masívu Toreno pravé pravé je možné použiť v spálni alebo kancelárii. Nemajú zasklenie, takže poskytujú úplné súkromie. Krídlo dverí je vyrobené z MDF a je odolné voči poškodeniu. Model pokrytý povrchovou fóliou zostane bez nevzhľadných stôp používania. Produkt môžete použiť v klasickom alebo modernom dizajne interiéru.
Vlastnosti a výhody
Masívne dvere Toreno 90 pravé, dub sivý, vynikajú nadčasovým dizajnom. Výrobok s povrchom imitujúcim drevo sa hodí do klasických i moderných interiérov. Dverné krídlo je bez presklenia, takže skvele poslúži v pracovni alebo spálni. Model je vhodný aj na inštaláciu do špajze alebo skladu. Výrobok je vyrobený z MDF dosky, takže je odolný voči poškodeniu. Stabilizačná výplň s voštinovou štruktúrou znamená, že masívne dvere Toreno pravý sivý dub účinne zastavujú zvuky. Krídlo zároveň tepelne izoluje. Výrobok je zakončený finálnou fóliou. Vďaka tomu je povrch dverí odolný voči stopám používania. V našom sortimente nájdete aj ďalšie návrhy zo série Toreno.
- Moderný dizajn
- Atraktívna farba dyhy
- Konštrukcia tiež poskytuje účinnú akustickú a tepelnú izoláciu
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 952 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 48 mm |
| Výška produktu | 2050 mm |
| séria | Toreno |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Dub sivý |
| Farebná skupina | Šedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 33,5 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Neglazované |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Kód produktu | 5908443151103 |

1850 + recenzí








