DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Toreno 90 pravé dvere do izby, borovica bez uzlov
Toreno 90 pravé dvere do izby, borovica bez uzlov
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Toreno 90 pravé dvere do izby, borovica bez uzlov3-7 dní187,05 €152,07 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Pravé bezuzlové borovicové dvere Toreno sú ideálne do obývačky, jedálne alebo kancelárie. Krídlo dverí má hladký povrch a prírodný vzhľad, je vyrobené z masívneho a lepeného dreva a následne potiahnuté dyhou. Produkt môžete maľovať a lakovať. Dvere môžete namontovať na pánty alebo do posuvného systému. K dispozícii je aj variant s pántami na ľavej strane.
Vlastnosti a výhody
Pravé bezuzlové borovicové dvere Toreno 90 sú vynikajúcou voľbou do obývačky, jedálne alebo kancelárie. Krídlo skvele funguje na chodbách bez okien. Vďaka preskleniu slnečné lúče prenikajú dverami a rozjasňujú tmu na druhej strane. Tvrdené, mliečne a nepriehľadné sklo robí interiéry neviditeľnými. Rám výrobku je vyrobený z ochuteného a lepeného dreva. Panel vypĺňajúci rám je vyrobený z HDF dosky. Dyhovaná štruktúra má hladký povrch a prírodný vzhľad. Výrobok je vhodný na maľovanie a lakovanie. Pravé bezuzlové izbové dvere Toreno z borovice je možné namontovať na pánty alebo na vodidlá posuvného systému. Ponúkame veľký výber dverí zo série Toreno, vrátane dvojitých ľavostranných dverí.
- Možnosť lakovania alebo lakovania
- Jemný povrch
- Prirodzený vzhľad
- Prírodné drevo
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 944 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2025 mm |
| séria | Toreno |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Borovica |
| Farba | Borovica |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 25,5 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 90 |
| Kód produktu | 5908272431377 |

1850 + recenzí








