DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Toreto 80 masívne vonkajšie dvere ľavé, zlatý dub
Toreto 80 masívne vonkajšie dvere ľavé, zlatý dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Toreto 80 masívne vonkajšie dvere ľavé, zlatý dub3-7 dní382 €310,57 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vlastnosti a výhody
- Hodnota izolácie UD zaisťuje vysokú úroveň tepelnej účinnosti
- Vysoká úroveň zvukovej izolácie
- Plochý prah pre ľahký prístup pre invalidné vozíky
- Plne vybavená rukoväťou a zámkami
- Vysokokvalitné prevedenie
- Dvere hrúbky 68 mm vyrobené z oceľového plechu potiahnutého dekoratívnou PVC fóliou
- Výplň dverného krídla tvorí penový polystyrén
- Krídlo dverí má tesnenia pozdĺž všetkých štyroch hrán
- Zárubne a prah sú tiež vybavené tesnením.
Technické špecifikácie
| Marka | Radex |
|---|---|
| séria | S68 |
| Typ produktu | Predné dvere so zárubňou |
| Typ dverí | Predné |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Šírka produktu | 876 mm |
| Výška produktu | 2065 mm |
| Hrúbka produktu | 115 mm |
| Výška rámu | 2045 mm |
| Hĺbka rámu | 90 mm |
| Hmotnosť produktu | 41 kg |
| Glazované | Neglazované |
| Typ skla | Neglazované |
| Materiál | Oceľ pokrytá fóliou |
| Materiál rámu | nehrdzavejúca oceľ |
| Izolované | Áno |
| Shell | PVC povlak |
| Skončiť | Matný |
| Farba | Zlatý dub |
| Vetranie | Žiadne vetranie |
| Dá sa rezať | Žiadna možnosť rezania |
| Blokovací mechanizmus | Bezpečný viacbodový zámok |
| Počet uzamykacích bodov | 6 |
| Oblasť použitia | Vonku |
| Vrátane rámu dverí | S rámom dverí |
| Zahrnuté | 1 x panel, 1 x rám, 1 x kovanie |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Kód produktu | 5905982307244 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí











