DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Trame 80 izbové dvere, ľavé, biele
Trame 80 izbové dvere, ľavé, biele
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Trame 80 izbové dvere, ľavé, biele3-7 dní152 €123,58 € bez DPH
Pri kúpe produktu je potrebné zvoliť a uhradiť paletovú prepravu.
Detaily produktu
Informácie o produkte
Trame ľavé biele izbové dvere sú dobrým spôsobom, ako doplniť dizajn interiéru v modernom štýle. Vďaka vyrobeniu z odolnej MDF dosky s povrchovou úpravou dyhou si výrobok dlhodobo zachováva svoj tvar a estetický vzhľad. Dvierka bez problémov udržíte čisté aj napriek ich svetlej farbe – hladký povrch sa ľahko čistí.
Vlastnosti a výhody
Ak ste nadšencom minimalistických aranžmánov, vyberte si na dekoráciu svojich izieb ľavé biele izbové dvere Trame 80. Vďaka modernému dizajnu a neutrálnej bielej farbe sa dverné krídlo perfektne hodí do spálne alebo obývačky v škandinávskom štýle. Elegantné presklenie umožňuje zachovať súkromie a zároveň prepúšťa trochu denného svetla do tmavej chodby. Izbové dvere Trame ľavé biele sú vyrobené z MDF dosky hrúbky 40 mm, čo zaručuje ich odolnosť voči nárazom a škodlivým mechanickým faktorom. Odolná dyha im dodáva estetický vzhľad a dokonalú hladkosť, vďaka čomu sa ľahko udržiavajú v čistote. Inštalácia pre vás nebude náročná a príslušné pánty a zámok sú už súčasťou sady. Pozrite si aj ďalšie modely zo série Trame.
- Modulárny dizajn
- 3 nastaviteľné pánty
- Moderný dizajn
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 844 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 45 mm |
| Výška produktu | 2030 mm |
| séria | Trame |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | biely |
| Farebná skupina | biely |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 31,4 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 80 |
| Kód produktu | 5900378207887 |

1850 + recenzí









