DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Posuvné dvere
- Trame 80 strieborné dubové posuvné dvere do izby
Trame 80 strieborné dubové posuvné dvere do izby
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Trame 80 strieborné dubové posuvné dvere do izby3-7 dní135,94 €110,52 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Štýlové posuvné dvere do spálne dub Trame strieborný rozdelia priestor a nezaberú veľa cenného miesta. Opálové zasklenie prepúšťa svetlo, ale nespôsobuje pocit straty súkromia. Módny odtieň striebornej šedej ladí s mnohými súčasnými trendmi, vrátane glamour. Vďaka odolnej MDF konštrukcii zostanú dvere po inštalácii v perfektnom stave po mnoho rokov.
Vlastnosti a výhody
Elegantné posuvné dvere z dubu strieborného Trame 80 dobre fungujú všade tam, kde nie je miesto na štandardné otváracie dvere. V mnohých apartmánoch sa úspešne používajú v spálni, kancelárii alebo obývacej izbe. Šesť tabúľ opálového skla prepúšťa veľa svetla, čo umožňuje presvetliť tesnú chodbu bez straty súkromia pre členov domácnosti. Rám konštrukcie je vyrobený z pevnej MDF dosky, ktorá v perfektnom stave vydrží roky. Profesionálna fólia v striebristo sivom odtieni chráni pred prenikaním vlhkosti. Drevená dyha je v súlade s najnovšími trendmi a zdôrazňuje eleganciu interiérov. Posuvné dvere strieborný dub Trame sú k dispozícii aj s plne zabudovaným krídlom dverí. Skontrolujte aj iné rozmery a odtiene z prezentovanej série.
- Povrch pripomínajúci drevo
- Pevná rámová konštrukcia
- Moderný štýl
- Úspora miesta
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 852 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 48 mm |
| Výška produktu | 2045 mm |
| Hrúbka zasklenia | 4 mm |
| Hmotnosť produktu | 32,42 kg |
| séria | Trame |
| Oblasť použitia | Vnútri |
| Farba | Strieborný dub |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Typ skla | Milky |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Glazované | Glazované |
| Smer otvárania dverí | Reverzibilné |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Počet panelov | 6 |
| Počet tabúľ | 6 |
| Kód produktu | 5908443150571 |

1850 + recenzí








