DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Posuvné dvere
- Trame 80 strieborný dub plné posuvné dvere
Trame 80 strieborný dub plné posuvné dvere
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Trame 80 strieborný dub plné posuvné dvere3-7 dní135,94 €110,52 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Plné posuvné dvere dub Trame strieborný riešia problém s nedostatkom miesta pre štandardne otvárané krídlo. Výrobok je vyrobený z MDF, materiálu ceneného pre svoju odolnosť. Dodatočnú ochranu poskytuje dyha podobná drevu, ktorá je zároveň ozdobou. Strieborný odtieň prezentovaného modelu dodáva interiéru šik a eleganciu.
Vlastnosti a výhody
Elegantné plné posuvné dvere dub Trame 80 strieborný sú odpoveďou na problém nedostatku miesta pre štandardné dverné krídla. Vstavaná konštrukcia, namontovaná na hliníkovom posuvnom systéme, poskytuje v spálni intímnu atmosféru. Nedovolí ani nahliadnuť do šatníka, špajze či práčovne. Odolný MDF materiál zaisťuje dlhú životnosť výrobku. Dodatočnú ochranu poskytuje špecializovaná dyha, ktorá zabraňuje prenikaniu vlhkosti do konštrukcie dverí. Jeho výhodou je aj módny, štýlový vzhľad. Strieborná farba fólie dodáva interiéru eleganciu a skvele sa hodí k obľúbeným glamour aranžmánom. Plné posuvné dvere dub Trame strieborný nie sú jediným modelom z predstavovanej série. Overte si aj možnosť s presklením a inými farbami či rozmermi produktu.
- Povrch podobný drevu
- Pevná rámová konštrukcia
- Moderný štýl
- Úspora miesta
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 852 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 48 mm |
| Výška produktu | 2045 mm |
| Hmotnosť produktu | 28,68 kg |
| séria | Trame |
| Oblasť použitia | Vnútri |
| Farba | Strieborný dub |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Glazované | Neglazované |
| Smer otvárania dverí | Reverzibilné |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Počet panelov | 6 |
| Počet tabúľ | 6 |
| Kód produktu | 5908443150564 |

1850 + recenzí








