DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Trame 90 izbové dvere, ľavé, biele
Trame 90 izbové dvere, ľavé, biele
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Trame 90 izbové dvere, ľavé, biele3-7 dní161 €130,89 € bez DPH
Pri kúpe produktu je potrebné zvoliť a uhradiť paletovú prepravu.
Detaily produktu
Informácie o produkte
Trame ľavé biele izbové dvere sú efektívnym spôsobom, ako doplniť dekoráciu modernej spálne alebo obývačky. Dekoratívne zasklenie umožňuje prenikanie svetla do tmavej chodby a zároveň zabezpečuje vaše súkromie. Vďaka MDF doske sú dvierka veľmi odolné a ich estetická dyha sa ľahko čistí.
Vlastnosti a výhody
Odolná povrchová úprava dverných otvorov vám poskytne pokoj od porúch na mnoho rokov. Vyberte si ľavé biele izbové dvere Trame 90 a rýchlo a efektívne doplníte dekor vašej modernej obývačky alebo spálne. Elegantné presklenie dodáva estetickú hodnotu a zvyšuje funkčnosť dverného krídla. Biela farba a jednoduchý tvar sú ako stvorené do minimalistických interiérov. Trame ľavé biele izbové dvere majú hrúbku 40 mm a sú vyrobené z vysokoodolnej MDF dosky. Vďaka tomu vám budú bez problémov slúžiť dlhé roky – sú odolné voči nárazom a deformáciám. Estetická dyha s hladkým povrchom sa ľahko udržuje v čistote jemným čistiacim prostriedkom. Pozrite si aj zvyšok série Trame.
- Modulárny dizajn
- 3 nastaviteľné pánty
- Moderný dizajn
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 955 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 45 mm |
| Výška produktu | 2045 mm |
| séria | Trame |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | biely |
| Farebná skupina | biely |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 34,6 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Kód produktu | 5900378207900 |

1850 + recenzí








