DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Montážne doplnky
- Upevňovacie a spojovacie prvky
- Sanitárne upevňovacie prvky
- Uchytenie k umývadlám Fischer WST 14 x 75 mm 2 ks.
Uchytenie k umývadlám Fischer WST 14 x 75 mm 2 ks.
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Uchytenie k umývadlám Fischer WST 14 x 75 mm 2 ks.3-7 dní13,36 €10,86 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Uchytenie slúži na efektívnu inštaláciu umývadla v kúpeľni. Výrobok je vyrobený z odolného a pružného materiálu, ktorý umožňuje neinvazívnu inštaláciu na takmer akýkoľvek povrch. Skrutkovač je vyrobený z pozinkovanej ocele, ktorá je ideálna pre použitie vo vlhkých miestnostiach a je odolná voči korózii.
Vlastnosti a výhody
Uchytenie je užitočným prvkom, ktorý umožňuje efektívnu inštaláciu umývadla. S ním môžete umývadlo jednoducho zavesiť na keramický povrch. Výrobok je vyrobený z pružného a odolného materiálu, vďaka ktorému bude inštalovaný prvok správne sedieť po dlhú dobu. Polypropylén sa vyznačuje dobrou odolnosťou voči poškodeniu a škodlivým účinkom kyselín. Skrutkovač je vyrobený z pozinkovanej ocele - ochráni ho pred škodlivými účinkami vlhkého vzduchu a vody. Produkt je možné inštalovať na betónové povrchy, sadrokartónové dosky, ale aj na silikátové tvárnice, neutrálne kamene a iné. Vďaka tomu možno prvok použiť v každej kúpeľni.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Súprava na upevnenie misky |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 2 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Fisher |
| Dĺžka produktu | 70 mm |
| Priemer produktu | 10 mm |
| Maximálne zaťaženie | 108 kg |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Vrátane upevňovacích prvkov a spojov |
| Farebná skupina | Šedá |
| Materiál | Nylon a oceľ |
| Kód produktu | 8590369454948 |

1850 + recenzí









