DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kuchyňa
- Kuchynské spotrebiče
- Kuchynské digestory
- Uhlíkový filter pre digestory Cooke&Lewis 68 x 91 x 16 mm
Uhlíkový filter pre digestory Cooke&Lewis 68 x 91 x 16 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Uhlíkový filter pre digestory Cooke&Lewis 68 x 91 x 16 mm3-7 dní11,27 €9,16 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ak vás dráždia arómy, ktoré vznikajú v kuchyni pri príprave jedla, oplatí sa použiť uhlíkový filter v digestore. Prípravok veľmi rýchlo absorbuje zápach, takže ostatné miestnosti nie sú presiaknuté pachom unikajúcim z hrncov. Jeho inštalácia pre vás nebude problém – prichytíte ho pomocou zacvakávacích prvkov.
Vlastnosti a výhody
Trápia vás pachy vydávané pri príprave jedál? Nechcete, aby sa kuchynské arómy šírili do susedných miestností? Tu prezentovaný filter digestora ich pohltí, takže si budete môcť vychutnať funkčnú zónu na prípravu chutných pokrmov. Vymeniteľnú položku môžete rýchlo pripevniť pomocou západkových prvkov bez potreby použitia zložitých nástrojov. Je ohňovzdorný, čo je dôležité v prípade dielov používaných v blízkosti plynového sporáka – jeho používanie je úplne bezpečné. Ak nechcete, aby sa do vašej izby dostali kuchynské pachy, určite použite tu uvedený filter – pozrite si našu ponuku už teraz.
- Jednoduchá inštalácia pomocou zacvakávacích prvkov
- Účinne pohlcuje pachy
- Ohňovzdorné
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Uhlíkový filter |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Cooke a Lewis |
| Dĺžka produktu | 90 mm |
| Hĺbka produktu | 16 mm |
| Šírka produktu | 59,9 mm |
| Ohňovzdorné | Ohňovzdorné |
| Hmotnosť produktu | 13 g |
| Farebná skupina | čierna |
| Materiál | Uhlík a polypropylén (PP) |
| Cieľová miestnosť | Kuchyňa |
| Kompatibilita | model VHW60, VHS60 a VHS50 |
| Kód produktu | 3663602843108 |

1850 + recenzí










