DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kuchyňa
- Kuchynské spotrebiče
- Kuchynské digestory
- Uhlíkový filter pre odsávače pár Frante Tale
Uhlíkový filter pre odsávače pár Frante Tale
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Uhlíkový filter pre odsávače pár Frante Tale3-7 dní41,39 €33,65 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Uhlíkový filter pre odsávače pár Franke Tale môžete čistiť v umývačke riadu. Vďaka tomu môžete produkt použiť mnohokrát. Model vyrobený z hliníka udrží vzduch v miestnosti svieži. Filter zadrží pachy z varenia alebo vyprážania, takže nebudú obťažovať členov domácnosti. Produkt bude fungovať dobre, ak je kuchyňa spojená s obývacou izbou.
Vlastnosti a výhody
Uhlíkový filter pre odsávače pár Franke Tale je vyrobený z hliníka, takže ho možno použiť mnohokrát. Výrobok je vhodný do umývačky riadu. To vám umožní efektívne ho vyčistiť, aby bol opäť pripravený na použitie. Uhlíkový filter pre odsávače pár Franke Tale má vo vašej kuchyni dôležitú úlohu. V prvom rade je to prípravok, ktorý zabezpečí čistý, čerstvý vzduch v miestnosti. Produkt absorbuje arómy prichádzajúce z kuchyne počas varenia a vyprážania. Toto je obzvlášť užitočný produkt, ak je kuchyňa spojená s obývacou izbou. Účinný filter Franke vám dá zabudnúť na problém prenikania pachov do vášho oblečenia. Produkt nespôsobí žiadne ťažkosti pri inštalácii. V našom sortimente nájdete aj odsávače pár od rovnakého výrobcu.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Uhlíkový filter |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Franke |
| Dĺžka produktu | 270 mm |
| Hĺbka produktu | 20 mm |
| Šírka produktu | 250 mm |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Materiál | hliník |
| Cieľová miestnosť | Kuchyňa |
| Kód produktu | 7612319445934 |

1850 + recenzí








